Poprawa infrastruktury ZST

Rozpoczęła się modernizacja pracowni na warsztatach szkolnych Zespołu Szkół Technicznych w ramach projektu pt. ,,Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego w szkołach Powiatu Janowskiego? realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Zadanie ma zostać wykonane do końca września bieżącego roku.

W dniu 17 kwietnia 2019 r. została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych. Wykonawcą zamówienia jest Konsorcjum ? Lider: Firma Usługowo-Handlowa ELBUDPOL Wiesław Małek ze Stalowej Woli i Partner: Firma STALBUD Kazimierz Młynarski również ze Stalowej Woli.   Wartość umowy to 2 678 079,00 zł. Prace będą polegać na kompleksowej modernizacji pomieszczeń warsztatów: wiatrołapu, korytarzy, świetlicy, szatni, pomieszczenia socjalnego, sanitariatów, pomieszczenia gospodarczego, sal lekcyjnych oraz pracowni. Zostanie wydzielone wc dla osób niepełnosprawnych. Modernizacja będzie polegać m.in. na wymianie drzwi, posadzek, okładzin ściennych i podłogowych, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, wykonaniu wentylacji, malowaniu ścian i sufitów.  W dniu 17 kwietnia 2019 r. podpisano także umowę na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad powyższym zadaniem z firmą M.S.Konstruktor Nadzory Inwestorskie Michał Satowski z Lublina o wartości 17 000,00 zł.

W związku z tym, że prace budowlane już się rozpoczęły, prosimy wszystkich o wyrozumiałość.

Poprawa infrastruktury ZST

Trwają prace modernizacyjne w budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim

Remont Warsztatów Szkolnych – działanie 13.6 Prace modernizacyjne i dostosowawcze istniejącej infrastruktury w budynku warsztatów szkolnych

remont zst remont zst remont zst