LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

DLA DOROSŁYCH

w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim

 

Jeśli jesteś absolwentem gimnazjum, szkoły zasadniczej lub ośmioletniej szkoły podstawowej, jest to propozycja dla Ciebie. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to szkoła dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie średnie, przystąpić do matury, łącząc dotychczasowe obowiązki z nauką. Teraz jest to możliwe, ponieważ w naszej szkole zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co dwa tygodnie. Ukończenie liceum umożliwi Ci kontynuowanie nauki w szkole policealnej, na studiach wyższych a z pewnością podniesie Twoje kwalifikacje.

Do naszej szkoły nie ma egzaminów wstępnych. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagane dokumenty:

– świadectwo ukończenia szkoły niższego szczebla,

– kserokopia dowodu osobistego,

– 3 zdjęcia,

– wypełniony formularz zgłoszeniowy.


Do pobrania:

 

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY

ANKIETA KWALIFIKACYJNA

Nauka u nas jest bezpłatna!