ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO
W JANOWIE LUBELSKIM

Jesteśmy dostępni cały rok!

W ramach SSM posiadamy dwa odrębne mieszkania, w których możliwe jest zakwaterowanie w dowolnym terminie dwunastu osób.

Podczas ferii zimowych i wakacji schronisko dysponuje 130 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Posiadamy też stołówkę, która serwuje domowej jakości śniadania obiady i kolacje.

Na część ogólnodostępną składają się przestronne i funkcjonalnie urządzone pomieszczenia wejściowe i hol recepcyjny, świetlica, jadalnia.

Na piętrach znajdują się pomieszczenia z pralką i kuchnie samoobsługowe.

Oprócz usług noclegowych istnieje na miejscu możliwość skorzystania z sali konferencyjnej, hali sportowej, krytej pływalni i kompleksu boisk sportowych „Orlik”. Schronisko umożliwia także bezprzewodowy dostęp do Internetu (Wi-Fi).

Dzięki świetnej lokalizacji Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest chętnie odwiedzane przez turystów krajowych i zagranicznych. Usytuowane w centrum miasta stanowi doskonały punkt wypadowy do wędrówek.

Naszym gościom zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Koszt zakwaterowania w SSM to 40 zł, pełne wyżywienie 50 zł. Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.

OFERUJEMY:

• tanie noclegi
  • wynajem sal na narady, szkolenia, kursy itp.
  • możliwość zamówienia pełnego wyżywienia dla grup zorganizowanych

DYSPONUJEMY:

• kuchnią samoobsługową wyposażoną w sprzęt i naczynia stołowe
  • świetlicą
  • stołówką dla grup zorganizowanych

W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SCHRONISKA ZNAJDUJĄ SIĘ:

• kompleks boisk sportowych Orlik
  • kryta pływalnia z bogatą ofertą rekreacyjną

(m.in. zjeżdżalnia, sauna, odnowa biologiczna, hydromasaże, kręgielnia, grota solna).

• parking
  • hale sportowe
  • Park rekreacyjny ZOOM NATURY
  • Park Krajobrazowy Lasy Janowskie