konkurs czytelniczy

Z KTÓREJ KSIĄŻKI JEST TEN CYTAT??

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w  Janowie Lubelskim.
  2. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.
  3. Konkurs trwa od 6 lutego 2023 r. do 03 marca 2023 r. (cztery tygodnie).
  4. Konkurs  polega na odgadnięciu autora zaprezentowanego cytatu oraz tytułu książki, z której cytat pochodzi.
  5. W każdy poniedziałek CYTAT TYGODNIA wywieszony będzie przy wejściu do biblioteki oraz opublikowany na szkolnym faceobooku.
  6. Kartki z odpowiedzią oraz danymi osobowymi (imię, nazwisko, klasa) należy wrzucać do pudełka z napisem CYTATY znajdującego się w bibliotece szkolnej (do piątku każdego tygodnia).
  7. W każdy następny poniedziałek spośród prawidłowych odpowiedzi odbędzie się losowanie zwycięzcy tygodnia. Wyróżniona osoba otrzyma upominek.
  8. W ostatnim tygodniu konkursu zostanie wyłoniona osoba, która udzieliła najwięcej prawidłowych odpowiedzi przez cały okres trwania konkursu.
    Otrzyma nagrodę niespodziankę. Serdecznie zapraszamy!!!