zakonczenie_roku_ZST

24 czerwca 2022r. w Zespole Szkół Technicznych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podziękowania dla nauczycieli za ich trud i zaangażowanie oraz życzenia wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz wytchnienia od obowiązków szkolnych całej społeczności szkolnej złożyli goście honorowi Starosta Powiatu Janowskiego Pan Artur Pizoń i Wicestarosta Pan Michał Komacki.

Pani Dyrektor Iwona Pająk przyjęła z rąk Starosty gratulacje wyboru na stanowisko Dyrektora ZST na kolejne pięć lat oraz życzenia dalszej owocnej współpracy.

Zakończenie roku szkolnego to również moment pożegnania dla absolwentów klas trzecich Szkoły Branżowej I Stopnia, którym życzymy sukcesów w dorosłym życiu. Podczas akademii wręczone zostały także świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach i przedsięwzięciach organizowanych przez nauczycieli. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Zaproszonym gościom, gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i uczennicom oraz ich rodzinom życzymy gorącego lata, ciepłej wody, wiatru w żaglach, bezpiecznych szlaków górskich oraz jak najmilej spędzonych wakacji.

Ewa Grodecka, Anna Szyszkowska-Butryn, Ewa Komisarek