4 września 2023r. w Zespole Szkół Technicznych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Życzenia uczniom jak i gronu pedagogicznemu na nowy rok szkolny złożyła p. Dyrektor szkoły Iwona Pająk oraz Przedstawicielka Rady Rodziców p. Urszula Skupińska.

Uroczysta akademia, podczas której mogliśmy wziąć udział w rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, cofnąć się do tego momentu, w którym rozpoczęła się najstraszniejsza wojna w historii Polski i całego świata, która trwała 6 lat i pochłonęła ponad 50 milionów istnień ludzkich.

Rozpoczęcie roku szkolnego to moment powitania uczniów klas pierwszych rozpoczynających naukę w murach naszej szkoły. Pani Dyrektor Iwona Pająk zabrała głos przedstawiając wychowawców.

Kl. 1br – mgr Magdalena Suchora

Kl. 1i – mgr Elżbieta Dębiec