absolwent roku OHP

Uczennica Szkoły Branżowej I stopnia w Janowie Lubelskim nagrodzona za zajęcie II miejsca w wojewódzkim etapie konkursu o Tytuł Absolwenta Roku 2022 OHP.

Jednym z piękniejszych momentów w pracy wychowawczej z młodzieżą jest wręczanie wychowankom nagród za ich wkład pracy w działalność OHP. W grupie wychowawczej HP 3-16 w Janowie Lubelskim, Gabriela Flis otrzymała nagrodę za zajęcie II miejsca w wojewódzkim etapie Konkursu o Tytuł Absolwenta Roku 2022 OHP. Miło było również pogratulować mamie Gabrysi i wręczyć jej List Gratulacyjny od Wojewódzkiego Komendanta oraz całego zespołu rozwoju zawodowego kształcenia i wychowania Lubelskiej WK OHP.

Gabriela Flis jest tegoroczną absolwentką Branżowej Szkoły I stopnia w Janowie Lubelskim w zawodzie sprzedawca. Jako uczestniczka HP od samego początku wyróżniała się kreatywnością i aktywnością w różnych przedsięwzięciach organizowanych przez OHP. Przez cały etap kształcenia była wzorem dla naśladowania dla rówieśników, zarówno podczas nauki szkolnej jak i podczas pobierania praktycznej nauki zawodu. Gabriela bardzo aktywnie brała udział w konkursach organizowanych zarówno przez OHP jak i przez podmioty zewnętrze.

Do jej licznych sukcesów zaliczyć możemy miedzy innymi zajęcie II miejsca w IX Ogólnopolskim Konkursie ?Normalizacja i ja? oraz zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie ?Witold Pilecki. Bohater Niezwyciężony?. Przez ostatnie 3 lata wiele cennych nagród zdobyła też Gabrysia w Konkursach ?Rzuć palenie razem z nami? organizowanych prze HP 3-4 w Tomaszowie Lubelskim.

                                                                                                                        Elżbieta Jaworska ? wychowawca