swiateczna-fotka_zst

Wielkimi krokami zbliża się grudzień -miesiąc pełen magii, radości i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Aby przywołać świąteczną atmosferę zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą Świąteczna fotka z książką w tle. Zadanie polega na polega na wykonaniu fotografii, na której w świątecznej aranżacji pokazana zostanie Wasza ulubiona książka.

Szczegóły konkursu w regulaminie. Na zwycięzców czekają nagrody!!!

REGULAMIN KONKURSU

Organizatorem konkursu są nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim: Pani Iwona Dąbek i Pani Edyta Jargiło .

1. Cele konkursu:

– rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej,

– popularyzacja czytania wśród młodzieży,

– zachęcanie młodzieży do twórczej aktywności,

– popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu,

2. Konkurs trwać będzie do 6 grudnia 2023 roku

3. Warunki uczestnictwa:

– konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim,

– polega na wykonaniu fotografii, na której w świątecznej aranżacji pokazana zostanie ulubiona książka.

– zdjęcia muszą być wykonane samodzielnie,

– do konkursu mogą być zgłoszone 2 zdjęcia jednego autora w formie elektronicznej
    z nazwą w tytule: nazwisko, imię, klasa,

– zdjęcia należy dostarczyć na dysku wymiennym do Pani Iwony Dąbek lub przesłać na adres e-mailowy Iwonadabek12@gmail.com do 6 grudnia 2023 roku.

4. Kryteria oceny

– oryginalne ujęcie tematu,

– walory estetyczne zdjęcia,

– zgodność z tematyką konkursu.

5. Prace konkursowe będzie oceniać komisja powołana przez Organizatorów.

6. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do przestrzegania przepisów prawa autorskiego przy wyborze materiałów.

7. Dostarczenie swojej pracy przez autora jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz zgodą na publikację zdjęcia oraz danych osobowych z podaniem imienia, nazwiska i szkoły.

8. Najciekawsze zdjęcia będą zaprezentowane na stronie internetowej szkoły oraz szkolnym facebooku.

9. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy!