vulcan
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
już teraz można korzystać z nowej wersji Dziennika VULCAN.
Aby tego dokonać należy zaktualizować swoje konto.
Aktualizacja konta obejmuje kilka kroków. Podczas aktualizacji rodzic oraz uczeń dokonują wyboru pomiędzy dwoma typami kont: zwykłym kontem lub kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi między innymi korzystanie z nowej aplikacji mobilnej dla rodzica i ucznia.
-W celu dodatkowej weryfikacji uczeń i rodzic zostaną poproszeni o podanie czterech ostatnich cyfr numeru PESEL ucznia.
-Aktualizacja konta ucznia i rodzica jest niezbędna, aby móc korzystać z Dziennika VULCAN w roku szkolnym 2024/2025, dlatego zachęcamy do dokonania aktualizacji już teraz.
-Szczegółowe informacje znajdują się w linku
UWAGA:
Uczniowie rozpoczynający edukację w naszej szkole w roku szkolnym 2024/2025 mogą korzystać z dziennika od dnia 1 września, aby jednak otrzymać dostęp do dziennika należy zgłosić się do sekretariatu szkoły 2 września w celu otrzymania jednorazowego kodu dostępu.