zst

21 czerwca 2024 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 oraz pożegnanie uczniów trzeciej klasy szkoły branżowej.
Akademię prowadzili Aleksandra Abram, uczennica klasy 4bf oraz Szymon Kaczmarski, uczeń klasy 4i. Wspierał ich uczeń klasy 4im, Daniel Wereski.
Głos zabrali zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Janowskiego Pan Zenon Zyśko oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Urszula Skupińska. Uczennica klasy 3br Aleksandra Flis
podziękowała w imieniu klasy, dyrekcji i wychowawcom: Panu Mariuszowi Wielebie oraz Panu Andrzejowi Karasiewiczowi.
Dyrektor Szkoły Pani Iwona Pająk wraz z wychowawcami wręczyła nagrody wyróżnionym uczennicom i uczniom. Nagrodzeni zostali również szkolni sportowcy oraz młodzież aktywnie włączająca się w życie
szkoły.
Uroczystość uatrakcyjnił występ Mileny Suchory, uczennicy klasy 3br, która zaśpiewała dwie piosenki „Wracam do domu” oraz „Zamigotał świat”.
Motywem przewodnim akademii były słowa piosenki Haliny Kunickiej „To były piękne dni…”, które pojawiały się wielokrotnie podczas akademii.

Zwieńczeniem uroczystości było wystąpienie Dyrektor Szkoły, która podkreśliła, jak wiele przedsięwzięć zostało zrealizowanych w tym roku szkolnym. Były one owocem wspólnej ciężkiej pracy uczniów oraz
nauczycieli i sprawiły, że Szkoła przez 10 miesięcy tętniła życiem.

Życzymy wszystkim, aby wakacje przyniosły wszystkim wytchnienie i abyśmy od września z nową energią podejmowali wyzwania nowego roku szkolnego!

Aleksandra Abram, klasa 4bf