?MŁODY EKONOMISTA, PRZYSZŁY FINANSISTA?

18.04.2024r. Harmonogram Finału X edycji Międzyszkolnego Konkursu "MŁODY EKONOMISTA, PRZYSZŁY FINANSISTA"

9.40 - 9.55 Rejestracja uczestników 10.00 - 10.10 Powitanie w auli szkoły zaproszonych gości i uczestników konkursu 10.10 - 10.55 II część konkursu MŁODY EKONOMISTA, PRZYSZŁY FINANSISTA s. 4, s. 14 11.00-11.35 "Bezpieczeństwo w sieci" - spotkanie z panem Tomaszem Pudło - informatykiem w Banku Spółdzielczym w Janowie Lubelskim 11.35-12.00 przerwa kawowa 12.00-12.30 Ogłoszenie wyników konkursu …

Czytaj dalej X edycja konkursu „MŁODY EKONOMISTA, PRZYSZŁY FINANSISTA”

Katyń

W tym roku mija 84. rocznica zbrodni katyńskiej i 14. rocznica katastrofy smoleńskiej. Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim wraz z nauczycielami przygotowali akademię, upamiętniającą te dwa tragiczne wydarzenia, które dotknęły Polaków.

Dnia 10 kwietnia 2010 roku o godzinie 8.56 cała Polska zamarła. Media przekazały bowiem szokującą informację - samolot Tu- 154 lecący z najważniejszymi …

Czytaj dalej Katyń 1940 – Smoleńsk 2010 Pamiętamy…

swiatowyDzienPieniadzaZST

22 marca w ZST odbyła się konferencja podsumowująca akcję Global Money Week 2024 Zabezpiecz swoje pieniądze i swoją przyszłość, w której jednym z prelegentów była pani Tatiana Kiszka Kierownik Biura Terenowego ZUS w Janowie Lubelskim.

Global Money Week (GMW) to coroczna, międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej adresowana do dzieci i młodzieży z całego świata.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Global Money Week ? Zabezpiecz swoje pieniądze …

Czytaj dalej Global Money Week 2024 – Światowy Tydzień Pieniądza w ZST

dni_otwarte_zst

W dniach 19-20 marca br. odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Przedsięwzięcie to skierowane było do uczniów klas ósmych szkoły podstawowej, a jego cel to przybliżenie oferty edukacyjnej, pokazanie obiektów szkolnych oraz wyposażonych sal lekcyjnych i możliwości, jakie daje nasza szkoła.

Łącznie odwiedziło nas ponad 400 ósmoklasistów wraz z opiekunami.

Pierwszego dnia mieliśmy przyjemność gościć uczniów oraz nauczycieli …

Czytaj dalej Dni Otwarte w ZST

kreatywni ZST
Stowarzyszenie "kreatywni zst" działające w naszej szkole przystąpiło do otwartego konkursu ogłoszonego przez Urząd Miejski w Janowie Lubelskim na realizację zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia oraz profilaktyki uzależnień.
Ostatecznie stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie na działanie: Organizacja imprez i działań o charakterze kulturalnym.
W ramach projektu odbędą się warsztaty teatralne dla młodzieży, zorganizowany zostanie wyjazd do teatru, natomiast …

Czytaj dalej Stowarzyszenie „kreatywni ZST”

Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych, należący do Szkolnej Trupy Teatralnej "Ale super!" wraz z opiekunem ks. Kamilem Dziurdziem spędzili 2 dni w Warszawie, poznając jej teatralne i historyczne oblicza. W niedzielę 17 marca, po zakwaterowaniu w pokojach gościnnych klasztoru franciszkanów przy Barbakanie, grupa udała się do Teatru "Garnizon Sztuki". Miał tam miejsce spektakl teatralny pt. "Nic się nie stało", opowiadający o …

Czytaj dalej ZST. Śladami polskiego teatru i historii